Ražotāji

WHITE GLO PROFESSIONAL CHOICE ZOBU PASTAS KOMPLEKTS

WHITE GLO PROFESSIONAL CHOICE ZOBU PASTAS KOMPLEKTS
9.99EUR

WHITE GLO PROFESSIONAL CHOICE ZOBU PASTAS KOMPLEKTS

Šī pirmklasīgā ar fluorīdu bagātinātā zobu pasta nodrošina nevainojamu mutes kopšanas higiēnu. Tās īpašā formula īpaši spēcīgiem zobiem balinakrāsu zaudējušu un dzeltenu zobu emalju, kas bieži ir ēdienu un dzērienu spēcīgo krāsvielu rezultāts. Šī iedarbīgā formula sākotnēji tika izstrādāta filmu industrijā strādājošiem cilvēkiem, lai padarītu sejas maksimāli skaistas, un vadošā neatkarīgā Austrālijas patērētāju pētījumātā tika atzīta par visefektīvāko balinošo zobu pastu. Piemērota lietošanai ar elektrisko zobu birsti. Plašāka informācija tīmekļa vietnē www.whiteglo.com.

Formulu izstrādājis White Glo Zobu pētniecības nodaļas vadītājs Dr. Georgioss V. Sotiropouloss.

Praktizējošais zobārsts – balināšanas speciālists

Mozmena, Sidneja, Austrālija

JAUNĀ WHITE GLO X-ACTION ZOBU BIRSTE

Šī zobārstu izstrādātā zobu birste ir veidota no blīvi izvietotiem USDu-Clean sariem, lai noņemtu netīrumus no zobu emaljas, to nenoberžot. Krusteniski izvietotie sari tīra efektīvāk nekā parastās zobu birstes, noņemot aplikumu un zobakmeni starp zobiem un pie smaganām. Lietojiet to katru dienu kopā ar White Glo zobu pastu, lai novērstu pleķus un krāsas zudumu un uzturētu labu zobu higiēnu. Komplektācijā ir arī White Glo patentētaisHigh & Dry turētājs, kas pasargā zobu birsti no mikrobiem un nosmērēšanās.

JAUNA UN UZLABOTA

WHITE GLO DENTAL FLOSSER ZOBU DIEGA KOCIŅI

Lietojiet ēdiena atlieku un aplikuma iztīrīšanai no grūti aizsniedzamām vietām starp zobiem pēc katras ēdienreizes.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2023 Naturalbeauty.lv