Ražotāji

„30-minute facelift” liftinga maska (Paraben-free version)

„30-minute facelift” liftinga maska (Paraben-free version)
130.00EUR
109.00EUR

 Liftinga maska Skindulgence "30-minute facelift" (Paraben-free version)

JAUNS  IEPAKOJUMS, VĒL LABĀKS SASTĀVS, NESATUR PARABĒNUS.

Skindulgence "30-Minute Facelift"- (Paraben free version) ir liftinga maska, jeb sejas nekustīgās muskulatūras trenažieris.
 
Skindulgence "30-Minute Facelift" (Paraben-free version)– revolūcija kosmētikas pasaulē; Tas ir unikāls botānisko ekstraktu savienojums. Sejas izlīdzināšanas sistēma bez operācijas ,liftinga masku bieži salīdzina ar vingrojumu programmu sejai. Līdzīgi tam kā regulāri sporta vingrinājumi stiprina ķermeņa muskulatūru, tā regulāra maskas lietošana paceļ tonusu Jūsu sejas muskuļu sistēmai, padara Jūsu ādu stingrāku. Šis brīdis ir ļoti svarīgs, tā kā sejas āda izlīdzinās tieši sejas muskuļu darbības rezultātā. Jūsu seja iegūst jaunības mirdzumu, Jūs patīkat sev un apkārtējiem!
"30-Minute Facelift" piešķirs Jūsu sejai svaigumu un mirdzumu, izlīdzinot grumbiņas un uzlabojot ādas tonusu. Jūs sajutīsiet, kā Jūsu sejas un kakla muskuļi kļūst arvien stingrāki.
Lutiniet savu ādu!
"30-Minute Facelift" dos jūsu sejai patīkamu un veselīgu treniņu bez jebkādas Jūsu piepūles. Bez tam Jums patiks sejas muskuļu stimulācijas sajūta.

Liftinga sistēma "30-Minute Facelift" – dabīga, ekskluzīva ādas atjaunošanas sistēma, kuras pielietojums dod sejas ādas nostiepšanas efektu , neizmantojot plastisko operāciju. Tādā veidā radās kardināls pavērsiens kosmetoloģijas laukā. Pateicoties šīm pārvērtībām ,ir iespējams novērst laika gaitā atstātās pēdas uz sejas un radikāli mainīt savas sejas stāvokli daudzus gadus uz priekšu, bet meklējumu process neapstājas. Patreiz liftingsistēma 30-Minute Facelift ir vēl pilnīgāka formula, tajā ir daži svarīgi ingredienti, kas ļauj sistēmai darboties daudz aktīvāk un efektīvāk.

Kas ražojis?

 Skindulgence "30-Minute Facelift"- Lexxus Laboratorijā ASV.
 
Produktu "30-Minute Facelift" radijuši ārsti-kosmetalogi, risinot plastisko operāciju komplikācijas problēmas. Bija jārada kosmētisks produkts, kas sagatavo ādu, kā arī sekmīgi nodrošinātu kopšanu. Lai āda būtu tvirta, stingra, tonizēta un neveidotos atslābums. Kā arī nevajadzētu ķirurgiski iejaukties ādā.
Divdesmit gadu laikā, nopietnas pētīšanas rezultātā radītais produkts pārspēja visas cerības un daudzos gadījumos atkrita vajadzība veikt plastiskās operācijas vispār.
Tā produkts "30-Minute Facelift" sāka savu ceļu veselības un skaistumkopšanas pasaulē.

Sastāvs un funkcijas?

 Skindulgence "30-Minute Facelift" (Paraben-free version)sastāv no 3 sistēmām- Attīroša pieniņa 56g, liftinga maskas 85g un mitrinoša krēma 56g.
1. Attīrošs pieniņš -Attīrīts ūdens, Aloe vera gēls, dabiskie dzīvnieku un dārzeņu audi,kas ātri iesūcas cilvēka ādā,viela (butylene), kas veicsistēmas attīrīšanos,atdālītājviela (glyceryl stearate),A vitamīns, vizla, vara glikoze,titāna dioksīds,dzelzs oksīds,viela Lauru-4, jojobaba eļla,acetutzīds,leicīns,tirorīns,aromātvielas.
2. Liftinga maska-Attīrīts ūdens, akācijas miecvielas,Aloe vera gēls, butelīna glikons,spirtulīns, kalogēns, žožoba vasks,ciklometikons, ekstrakts no jūras aļģēm, apsorbējošas vielas, Kukurūzas ciete, dabīgo zālīšu sastāvs, samaržu aromāti,citrona ekstrakts, rozmarīns, L-argenīns, gurķene, zaļā tēja, lizīns, valīns, priedes mizas ekstraksts, tirozīns u.c.
Visas sistēmas pamatā ir Aloja – Vera gēls un neaizstājama aminoskābe L – arginins, kura atklāšana bija novērtēta ar Nobeļa prēmiju. Paceļ un nostiprina sejas muskuļus, padarot stingrus audus un ādu. Sejas kontūra kļūst izteiksmīga, stingra, pazūd dubūltzods, nokareni vaigi, samazinās mīmiskās grumbas, maisiņi zem acīm, paceļas uzacis pavelkot uz augšu plakstiņus, novērš noslīdējušus lūpu kaktiņus. Pazūd nogurušas sejas izteiksme.
3. Mitrinošs krēms -Attīrīts ūdens, Aloe vera gēls, vielu izkliedētājs (discprate), jojobas eļla, hidrokarbonāts,kas veic sistēmas atsvaidzināšanu, L-argenīns, Koraļļa iekšējā viela, acetils, valīns,nātrijs, un aromāti.

Ko veic "30-Minute Facelift"(Paraben-free version)?

Atjauno sejas tonusu, izlīdzina grumbiņas, sejas un kakla muskuļi kļūst daudz stingrāki, pazūd dubultzodi, attīra ,tonizē ādu, atgriež sejai jaunību, palīdz atbrīvoties no pinnēm un citiem nelabvēlīgiem sejas netīrumiem, pazūd nogurušas sejas izskats. u.c.
 
 

Kā lietot?
Lietošana un biežums?


Lai sasniegtu maksimālu efektu, lietojiet sistēmu ik pēc divām dienām pirmo mēnesi, bet pēc tam 1-2 reizēm nedēļā. (profilakses uzturēšanai) Var lietot uz dekoltē zonās, kājām , kur ādai nav tonusa. Un Jūs ieraudzīsiet starpību spogulī! Skatoties pēc tehniskiem terminiem, lūk kas notiek; nervu gali, reaģējot uz ādas savilkšanos, sejas maskas uzlikšanas laikā, sāk pulsēt pretēji maskas spiediena virzienam, mēģinot nomest to no ādas. Tā kā sejas muskuļi saistīti ar ādu caur nervu galiem, nervu gali stimulē muskuļus, kas paplašinās un saraujas. Tos sauc par izotermiskajiem vingrinājumiem.

1.Attīrošo pieniņu rūpīgi uzklāt uz sejas un pēc 1-2 min.viegli to masējot, noņemiet ādas atmirušo kārtiņu un sakrājušos mikrobus un ļoti rūpīgi noskalojiet.
2.Masku turēt uz sejas no 20-35 min. Uzklāt ar ūdens palīdzību, jo liftings viegli neklājas uz sejas.
3.Pēc tam viegli noskalot ar ūdeni un uzklāt mitrinošo krēmu, kas aizver sistēmu.
 
UZMANĪBU!!!
Maskas turēšanas laika nekādā gadījumā neko nedarīt, nerunāt, vai nevaibstīties, kaut ko ēst. Jo maska sastings, līdz ar to sasprindzinot arī Jūsu seju, mīmikas u.tt. Ja seja tiks kustināta, maska saplīstot radīs mikroplaisas uz ādas, tāpēc ieteicams gulēt, vai lasīt grāmatu, klausīties mūziku, skatīties TV u.c. kas netraucē Jums un Jūsu sejai atpūsties, relaksēties.

 

 

 

Klientu atsauksmes

Ilze Znotiņa 01-03-2009

Sievietes, silti iesaku šo masku- nenožēlosiet Izmaiņas ir acīmredzamas

Marika Kurme 01-03-2009

Pati lietoju nu jau vairāk kā gadu, maska patiesi pilnībā pilda savas funkcijas. Es pat visam ķermenim lietoju.

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv