Ražotāji

INCAROSE MY EYES INSTANT EFFECT - KRĒMS ZEM ACĪM AR MOMENTĀNU EFEKTU, 8 ML
[EYINS]

INCAROSE MY EYES INSTANT EFFECT - KRĒMS ZEM ACĪM AR MOMENTĀNU EFEKTU, 8 ML
31.00EUR
24.80EUR

INCAROSE MY EYES INSTANT EFFECT - KRĒMS ZEM ACĪM AR MOMENTĀNU EFEKTU, 8 ML

NCAROSE My Eyes Instant Effect - Krēms zem acīm ar MOMENTĀNU EFEKTU, 8 ml

pret tūsku, sīkajām grumbiņām un tumšajiem lokiem zem acīm

Ļoti aktīvs līdzeklis, kas momentā nodrošina acīm redzamu rezultātu un darbojas ilgstoši. 2 minūšu laikā no krēma uzklāšanas brīža tūska, sīkās grumbiņas un tumšie loki zem acīm samazinās par 75%*. Āda zem acīm kļūst gludāka un iegūst jaunavīgāku izskatu. Pietiek ar vienu lietošanas reizi dienā. Šāds apbrīnojams rezultāts tiek panākts ar augstu Eyeseryl un Haloxyl augu peptīdu koncentrāciju, kā arī ar mālu minerālvielām.
*Efektivitāti ir apstiprinājuši klīniski testi.

LIETOŠANA: 
1. Rūpīgi notīrīt apstrādājamo zonu.
2. Izspiest no tūbiņas uz pirksta gala nelielu daudzumu krēma – mazliet lielāku par rīsa graudu. Krēma daudzums var tikt palielināts atkarībā no tā, cik liela ir apstrādājamā zona. Ieteicams noteikt savu “personisko dozu”, jo pārlieku liels krēma daudzums nespēs pilnībā iesūkties un atstās pēdas uz ādas.
3. Dažas sekundes viegli paberzēt krēmu starp pirkstu galiem, līdz tas kļūst bezkrāsains. Pārliecināties, ka krēma daudzums uz pirkstu galiem ir pietiekams, ja nepieciešams - papildiniet to.
4. Viegli paplikšķinot, klāt krēmu uz ādas zem acīm virzienā no acs iekšējā stūrīša uz ārējo, līdz tas pilnībā iesūcies.
5. 2-3 minūtes saglabāt neitrālu mīmiku, līdz krēms pilnībā nožuvis.
6. Ja nepieciešams, notīrīt produkta pārpalikumus ar mitru sūkli. Tālāk, ja ir vēlēšanās, varat ķerties pie kosmētikas.

Uzmanību! Jebkurš bālgans krēma pārpalikums uz ādas norāda, ka produkts uzklāts par daudz. Dažiem ādas tipiem šis līdzeklis var izraisīt sausuma sajūtu. Šādos gadījumos ieteicams uz apstrādājamās zonas vispirms uzklāt mitrinošu krēmu, pagaidīt, kamēr tas pilnībā iesūcies, un tad uzsākt šī krēma lietošanu. Ja pirms šī produkta ir lietota uz eļļas bāzēta kosmētika, tas var samazināt krēma efektivitāti. Produktu var nomazgāt ar ūdeni, tāpēc nav lietderīgi to lietot, ja tuvākajā laikā ir paredzams acu zonas kontakts ar ūdeni.

Tikai ārīgai lietošanai. Dermatoloģiski un klīniski testēts. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Testēts uz niķeli (< 0,0001%).

 

https://youtu.be/lf_jpAZiguc

https://youtu.be/QqniUzIFi1s

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv