Ražotāji

HOLOGRAM EFFECT 3D nagu laka

HOLOGRAM EFFECT 3D nagu laka
5.76EUR

HOLOGRAM EFFECT 3D nagu laka

 

Ražotājs: Layla Cosmetics (Itālija)     Daudzums: 1gb.   Nagu laka, kas staro ar visām varavīksnes krāsām un rada 3D efektu. Komplektā iekļauts speciāls pūlētājs, kas paredzēts nagu sagatavošanai hologrāfiskām manikīram. Ar pūlētāja palīdzību hologrāfiskā nagu laka uzklāsies pilnīgi vienmērīgi un staros neticami skaisti! Lietošanas instrukcija: 1)  Ar speciālu pūlētāju "Lima base" sagatavojiet nagu (no sākuma ar to pusi, kur ir cipars "1", tad ar pusi, kur cipars "2") 2) Uzklājiet "Hologram Effect" nagu laku un pagaidiet 30 sekundes, kamēr parādīsies 3D hologrāfiskais zīmējums. 3) Lai efekts būtu labāks, uzklājiet 2 nagu lakas slāņus.  Ir visi toņi, izņemot 2. 

http://www.laylacosmetics.it/mani/smalti/hologram.html


Lai varētu izvēlēties vajadzīgo toni, nospiediet uz  norādīto linku. Ar bultiņu uzbraucot uz toņiem, redzams, kāds tas izskatīsies dabā. Tad ar taustiņu "Back"atgriezieties"www.naturalbeauty.lv Veicot pasūtījumu, norādiet toņa numuru.
   

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv