Ražotāji

GUAM FIR - PRETCELULĪTA MASKA - SILTĀ FORMULA, 1 KG + ŽELEJA 200 ML
[FG1200]

GUAM FIR - PRETCELULĪTA MASKA - SILTĀ FORMULA, 1 KG + ŽELEJA 200 ML
91.00EUR

GUAM FIR - PRETCELULĪTA MASKA - SILTĀ FORMULA, 1 KG + ŽELEJA 200 ML

ar jūras aļģēm un FIR infrasarkano starojumu

Efektīvs un pilnīgi dabīgs produkts ar unikālām īpašībām. Ievērojami samazina visas celulīta izpausmes un zemādas tauku slāni, atjauno ādas vingrumu un elastību, samazina gurnu un sēžamvietas apjomu*. Maskas formula satur augstu jūras aļģu koncentrāciju (21%), kā arī augsti aktīvus augu ekstraktus un ēteriskās eļļas, kas kopā rada ļoti patīkamu lipolītisku un atjaunojošu efektu. Produktā ietilpst arī līdz 53 mikroniem mikronizēts melnais turmalīns. Melnā turmalīna mikrokristāli spēj uztvert cilvēka ķermeņa siltumu un to atstarot kā tālo infrasarkano starojumu FIR (Far Infrared Rays). Šis starojums dziļos ādas slāņus un labvēlīgi aktivizējas mikrocirkulāciju, kas vairāk palielina aktīvo vielu absorbciju no jūras aļģēm un augu ekstraktiem ādas šūnās. Rezultātā procesa efektivitāte.
*Apjoma samazināšanās netiek pielīdzināta svara zudumam.

Aktīvās sastāvdaļas:  melnais turmalīns, GUAM jūras aļģes, māls, fuki, zirgkastaņas un efejas fitoekstrakti, raudenes un citrona ēteriskās eļļas, sildošs komplekss.

LIETOŠANA:  Pirms lietošanas kārtīgi samaisīt. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt uz ādas un aptīt ar plēvi – no apakšas uz augšu (ieteicams izmantot pārtikas plēvi) – un atstāt uz 45 minūtēm. Noņemt plēvi un maskas atliekas nomazgāt ar ūdeni. Siltuma un dedzināšanas sajūta procedūras laikā, kā arī vieglas ādas apsārtums pēc tās ir normāla parādība. Procedūras nobeigumā ieziest ādu ar GUAM FIR nostiepjošo krēmu-gelu.

Lietošanas kurss:  pirmās trīs procedūras veikt katru dienu, pēc tam – reizi trīs dienās. Pavisam kopā 10-12 procedūras. Pēc tam pietiks ar vienu uzturošu procedūru nedēļā.

https://youtu.be/4zsJhHCd_x4

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv