Ražotāji

GUAM MASKA NO JŪRAS AĻĢĒM IELAISTĀM CELULĪTA FORMĀM / 1 KG
[GA1000]

GUAM MASKA NO JŪRAS AĻĢĒM IELAISTĀM CELULĪTA FORMĀM / 1 KG
79.00EUR
63.20EUR

GUAM MASKA NO JŪRAS AĻĢĒM IELAISTĀM CELULĪTA FORMĀM / 1 KG

auna pastiprinātas iedarbības formula, radīta speciāli cīņai ar ielaistām celulīta formām, kas grūti padodas ārstēšanai. Nekavējošs efekts pēc pirmām lietošanas reizēm – arvien palielinās gurnu apjoms, izlīdzinās ādas reljefs, palielinās tās elastība un vingrums. Efektīvi aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības. Satur bioloģiski aktīvu jūras aļģu ekstraktu, kura antioksidanta iedarbība vairāk nekā 3 reizes pārspēj tradicionālo ekstraktu aktivitāti. Siltuma un vieglas durstīšanas sajūtas procedūras laikā, kā arī neliels ādas apsarkums pēc tās ir normāla parādība. Nav droši lietoti ādai.
Aktīvie komponenti:  specifikas jūras aļģes, bioloģiski aktīvs jūras aļģu ekstrakts, jūras māli, efejas fitoekstrakts, zirgkastaņas ekstrakts, kosas ekstrakts, citrona un raudenes ēteriskās eļļas.
LIETOŠANA:  Pirms lietošanas laikā samaisīt bundžiņas saturu. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt uz problemātiskajām zonām (gurniem un sēžamvietām), cieši notīt ar virtuves plēvi un ļaut iedarboties 45 minūtes. Noņemt plēvi un nomazgāt maskas paliek ar ūdeni. Ietīšanas procedūru rezultātu nostiprināšanai lietot GUAM nostiepjošo gēlu.
Kurss:  pirmās trīs procedūras veikt katru dienu, pēc tam – reizi trīs dienās. Pavisam kopā 10-12 procedūras 4 nedēļu laikā. Pēc tam pietiek ar vienu uzturošu nedēļu.

https://youtu.be/4zsJhHCd_x4

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv