Ražotāji

GUAM Fanghi d'Alga - Pretcelulīta maska no jūras aļģēm ielaistām celulīta formām, 500 g
[GA500]

GUAM Fanghi d\'Alga - Pretcelulīta maska no jūras aļģēm ielaistām celulīta formām, 500 g
42.50EUR
33.15EUR

GUAM Fanghi d'Alga - Pretcelulīta maska no jūras aļģēm ielaistām celulīta formām, 500 g

Ražotājs: GUAM (Itālija)
Tilpums:  500g

Jauna pastiprinātas iedarbības formula, radīta speciāli cīņai ar ielaistām celulīta formām, kas grūti padodas ārstēšanai. Nekavējošs efekts jau pēc pirmajām lietošanas reizēm – ievērojami samazinās gurnu apjoms, izlīdzinās ādas reljefs, palielinās tās elastība un vingrums. Efektīvi aizsargā ādu no brīvo radikāļu iedarbības. Satur bioloģiski aktīvu jūras aļģu ekstraktu, kura antioksidanta iedarbība vairāk nekā 3 reizes pārspēj tradicionālo ekstraktu aktivitāti. Siltuma un vieglas durstīšanas sajūta procedūras laikā, kā arī neliels ādas apsarkums pēc tās ir normāla parādība. Nav ieteicams lietot jutīgai ādai.
Aktīvie komponenti: sasmalcinātas jūras aļģes, bioloģiski aktīvs jūras aļģu ekstrakts, jūras māli, efejas fitoekstrakts, zirgkastaņas ekstrakts, kosas ekstrakts, citrona un raudenes ēteriskās eļļas.
LIETOŠANA: Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt bundžiņas saturu. Vieglām, masējošām kustībām uzklāt uz problemātiskajām zonām (gurniem un sēžamvietas), cieši notīt ar virtuves plēvi un ļaut iedarboties 45 minūtes. Noņemt plēvi un nomazgāt maskas paliekas ar ūdeni. Ietīšanas procedūras rezultātu nostiprināšanai lietot GUAM nostiepjošo gēlu.
Kurss: pirmās trīs procedūras veikt katru dienu, pēc tam – reizi trīs dienās. Pavisam kopā 10-12 procedūras 4 nedēļu laikā. Pēc tam pietiek ar vienu uzturošu procedūru nedēļā.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2022 Naturalbeauty.lv