Ražotāji

Gerard's SUN STICK SPF 50 AUGSTAS AIZSARDZĪBAS (ZĪMUĻA FORMAS) LĪDZEKLIS SEJAI UN ĶERMENIM PRET SAULES STAROJUMU 12 ml
[SUN]

Gerard\'s SUN STICK SPF 50  AUGSTAS AIZSARDZĪBAS (ZĪMUĻA FORMAS) LĪDZEKLIS SEJAI UN ĶERMENIM PRET SAULES STAROJUMU 12 ml
24.00EUR
21.12EUR

GERARD'S SUN STICK SPF 50  AUGSTAS AIZSARDZĪBAS (ZĪMUĻA FORMAS) LĪDZEKLIS SEJAI UN ĶERMENIM PRET SAULES STAROJUMU 12 ml

Ražotājs: GERARD'S (Itālija)
Tilpums: 12ml

Ekonomisks, drošs, ūdens noturīgs – perfektai aizsardzībai no saules
Izstrādājums garantē pastiprinātu saules filtra aizsardzību pret UVB, UVA un IR (infrasarkanajiem) stariem; novērš ādas lobīšanos, bojājumus, pigmentus, ādas novecošanās mehānismus, kuri rodas saules staru rezultātā. Izturīgs pret ūdeni un svīšanu, vienlaikus aizsargājot no jūras ūdens un smiltīm. Neatstāj uz ādas baltus plankumus. Formula ietver dabīgas aktīvas sastāvdaļas ar barojošu (makadāmijas eļļa), nomierinošu (gamma orizanols) un antioksidējošu (E vitamīns) iedarbību. Nesatur cinka oksīdu.

Lietošana: ja nepieciešama īpaša aizsardzība, uzklājiet uz sejas un ķermeņa lokālām zonām pirms došanās saulē. Efektīvi aizsargā vārīgās, jutīgās, uz sauli reaģējošās vai īpaši saules staru iedarbībai pakļautās sejas daļas (degunu, lūpas, zonu ap acīm, ausis). Īpaši nepieciešams tiem, kuri ir pakļauti intensīvai saules staru iedarbībai ilgu laiku (sports uz ūdens, slēpošana, pēc operāciju rētas, intensīvas ādu nolobošas procedūras, kosmētiskās procedūras, ekstremāli apstākļi u.c.).

Uzmanību: nepieļaut produkta iekļaušanu acīs!

Aktīvās sastāvdaļas: Makadāmijas eļļa, gamma Oryzanol, E vitamīns, UVA-UVB filtri.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2018 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co