Ražotāji

EKOhouse Pirts aromāts „Austrumu pasaka” 120 ml

EKOhouse Pirts aromāts „Austrumu pasaka” 120 ml
2.79EUR
2.48EUR

EKOhouse Pirts aromāts „Austrumu pasaka” 120 ml

Ražotājs: EKOhouse(Latvija) 

Tilpums:120ml

Aromterapijas līdzeklis pirtij (120 ml).

Aromātu pielietošana pirtī ir sena un cienījama tradīcija. Karstais pirts gaiss pastiprina ēterisko eļļu aromātus vairākas reizes. Ēterisko eļļu tvaiki caur ādas porām un elpošanas ceļiem iedarbojas uz praktiski visām organisma sistēmām. Aromterapijas iespaidā mūsu organisms izvada uzkrājušos toksīnus, sāļus un lieko šķidrumu. Pāriet muskuļu sāpes, nogurums, uzlabojas pašsajūta un imūnās sistēmas darbība. Pirts procedūras laikā āda aktīvi uzņem ēterisko eļļu aromātiskās vielas, kas labvēlīgi ietekmē ādas veselību un skaistumu.

Pirts aromāts “Austrumu pasaka” satur kanēļa, bazilika un muskusa ēterisko eļļu smaržu kompozīciju, kas sasilda emocionāli un fiziski, iedarbojoties uz cilvēka enerģētisko ķermeni, novērš nervu izsīkuma un pārpūles izpausmes, piešķir domām asumu un skaidrību. Palīdz atslābināties un atgūties pēc grūtas darba dienas. Iedvesmo. Stimulē dzimumaktivitāti. Tonizē un izlīdzina ķermeņa ādu. Kanēļa ēteriskā eļļa ir ļoti labs antiseptisks līdzeklis, tāpēc īpaši ieteicama gripas un respiratoro slimību izplatības perioda laikā. Kanēļa ēteriskā eļļa attīrīs gaisu saunas telpā, kā arī atvieglos slimības gaitu saslimušajiem. Bazilika un kanēļa ēteriskās eļļas palīdzēs atbrīvoties no sāpēm vai nepatīkamām sajūtām muskuļos pēc sporta treniņiem vai fiziska darba.

Lietošana: Pirms lietošanas sakratīt. 30 ml aromāta izšķīdināt 1 L ūdens un uzliet uz karstiem akmeņiem pēc vajadzības.

Uzglabāšana: Uzglabāt temperatūrā no +5°C līdz +25°C, sargāt no tiešu saules staru iedarbības.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2021 Naturalbeauty.lv