Ražotāji

PATČI ACUMIRKLĪGAI LŪPU APJOMA PALIELINĀŠANAI, GUAM SEATHERAPY / 8 GAB.
[STP4]

PATČI ACUMIRKLĪGAI LŪPU APJOMA PALIELINĀŠANAI, GUAM SEATHERAPY / 8 GAB.
36.00EUR
28.80EUR

Patči acumirklīgai lūpu apjoma palielināšanai, GUAM Seatherapy / 8 gab.

+ Apjoms + Mitrināšana + Elastība

Acumirklīgs redzams efekts uzreiz pēc lietošanas – piešķir lūpām papildu apjomu, kas saglabājas kādu laiku. Patču aktīvās sastāvdaļas dziļi mitrina un baro lūpu ādu, izlīdzina krunciņas uz lūpām un mīmikas grumbas ādā ap tām, pasargā ādu no novecošanās.

Aktīvās sastāvdaļas: GUAM jūras aļģu ekstrakts, Hialuronskābe, Oliogopeptide-1 (epidermas augšanas faktors / EGF – Epidermal Growth Factor).

LIETOŠANA: Noņemt aizsargplēvīti un uzlikt patču ar aktīvo pusi uz tīrām, sausām lūpām, viegli piespiežot ar pirkstiem. Atstāt iedarboties ne mazāk par 30 minūtēm. Noņemt patču un rūpīgi pamasēt lūpu kontūru. Ieteicams lietot 1 reizi nedēļā. Patčs jālieto uzreiz pēc aizsargplēvītes noņemšanas. Katrs patčs domāts vienai lietošanas reizei.

Uzmanību! Nelietot herpes gadījumā un/vai uz savainotas ādas. Dermatoloģiski testēts. Tikai ārīgai lietošanai. Glabāt bērniem nepieejamā vietā. Nerīt. Sargāties no krēma nokļūšanas acīs. Testēts uz niķeli.

Iepakojumā ir 4 vienreiz lietojami patči.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2023 Naturalbeauty.lv