Ražotāji

"Naturalbeauty.lv"Dāvanu karte 10 euro vērtībā

\"Naturalbeauty.lv\"Dāvanu karte 10 euro  vērtībā
10.00EUR


 Skaistumkopšanas   e-veikala Naturalbeauty.lv dāvanu karte ir ērts un lielisks risinājums katram dzīves gadījumam!

Naturalbeauty.lv ir Skaistumkopšanas e-veikals,kas uzticās pārbaudītām vertībām, acīm redzamam un jūtamam rezultātam, kā arī jaunākajiem sasniegumiem kosmetaloģijas  un skaistumkopšanas pasaulē.

 

Dāvanu kartes pieejamas:

 

 

  • 5Ls līdz 100Ls vērtībā

 

Dāvanu kartes nopērkamas:
Skaistumkopšanas e-veikalā www.naturalbeauty.lv (Preču katalogā) un dāvanu e-veikalā www.nosutidavanu.lv

Dāvanu karšu iegāde notiek līdzvērtīgi jebkuras preces iegādei, un kartes summa iemakšajama ar E-Ls sistēmas stapniecību, bankas kartēm- VISA,VISA ELECTRON, MAESTRO,MASTERCARD, kā arī ar bankas pārskaitījumu.
Pirkumu apmaksa ar e-veikala Dāvanu Karti:
Lai izmantotu Dāvanu karti ,Jūsu pirkumu apmaksai, Jums ir jāizvēlās viena vai vairākas preces Dāvanu kartes vērtībā, vai augstākā vērtībā par Dāvanu kartē norādīto summu, un noformējot pasūtījuma GROZU, Dāvanu kartes Numurs, jāievada apmaksas formas attiecīgajā ailītē.
( Sistēma automātiski atpazīst Dāvanu karti, tās vērtību un derīguma termiņu, un jau nākošajā pasūtījuma noformēšanas solī, nomīnuso Dāvanu kartes vērtību no preču kopējā rēķina.)

 

Dāvanu kartes noteikumi:

  • Naturalbeauty.lv Dāvanu kartes vērtība un derīguma termiņš ir norādīts uz kartes.
  • Dāvanu karte ir derīga 6mēnešus no kartes iegādes brīža.
  • Naturalbeauty.lv Dāvanu kartes vērtība jāizmanto vienā pirkuma izdarīšanas reizē. (Izvēloties preces augstākā vērtībā par Dāvanu kartē norādīto summu, Jums ir iespēja veikt piemaksu, izmantojot pieejamos apmaksas veidus.)
  • Atlikusī Dāvanu kartes vērtība, tās neizlietošanas gadījumā, netiek atgriezta.
  • Naturalbeauty.lv Dāvanu kartes vērtība netiek atmaksāta, ja -Karte tiek nozagta vai nozaudēta, kā arī Dāvanu kartes vērtību nevar samainīt pret skaidru vai neskaidru naudu.
  • Dāvanu karte netiek pieņemta lietošanā, ja tai ir beidzies derīguma termiņš.
  • Ar šo Dāvanu karti Jūs variet izvēlēties jebkuru preci, kas nopērkama Skaistumkopšanas e-veikalā www.naturalbeauty.lv!
  • Pēc Dāvanu Kartes vērtības iztērēšanas,karte tiek automātiski slēgta.

* Saņemot savā īpašumā Skaistumkopšanas e-veikala www.naturalbeauty.lv Dāvanu karti, Jūs apliecināt, ka esat iepazinies, saprotat un piekrītat Naturalbeauty.lv Dāvanu kartes noteikumiem.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv