Ražotāji

Menstruālā piltuve MERULA ĀBOLS

Menstruālā piltuve MERULA ĀBOLS
27.22EUR

Menstruālā piltuve MERULA ĀBOLS

Piegāde 7-10 dienas

 Ekoloģiski, ekonomiski un arīdzan veselīgi.

Piltuve ir izgatavota no maiga, elastīga, sertificēta 100%  vācu medicīniskā silikona. Tā ir viegli salokāma un ievietojama makstī kā tampons. Ievietojot tā atgūst piltuves formu, perfekti piegulstas dzemdes kaklam un uzkrāj sevī menstruālās asinis ( līdz 38ml.) Nelielais negatīvais spiediens un iegurņa muskulatūra nodrošina to, ka piltuve paliek vietā un nerada noplūdes veicot dažādas aktivitātes. Piltuvei ir trīs satvēriena cilpas, kas nodrošina piltuves atbilstību jebkura izmēra makstij. Piltuve jāizņem un jāizskalo ar ūdeni ne retāk kā pēc 12 stundām.

Merula piltuve ir daudzreiz lietojama, un tās  kalpošanas laiks ir 10 gadi. Pateicoties īpašajam medicīniskajam materiālam un maigajai struktūrai, tas saskarē ar gļotādu nerada diskomfortu, kā arī novērš patogēnas mikrofloras veidošanos, jo izdalījumi no dzemdes nesaskaras ar maksts gļotādu.

Merula ir parūpējušies par patīkamu un stilīgu piltuves dizainu, komplektā ir jauks auduma maisiņš, kurā uzglabāt piltuvi, kad tā netiek lietota.

 

Ievietošana:

Nospiediet Merula piltuves augšējo malu līdz apakšējai malai un tad salieciet to kā rullītī.  Tas padara piltuvi šauru, smailu un viegli ievietojamu. To var arī nedaudz samitrināt ar ūdeni. Tad to ievieto makstī, virza līdz dzemdes kaklam,atlaiž vaļā .Trauciņš nav jāievieto tik dziļi kā tampons.
Izņemšana: 
Satveriet piltuves cilpu un pārvietojiet to uz leju ar “zigzaga”kustību. Kad ir sasniegts piltuves dibens, nedaudz saspiediet to,lai noņemtu negatīvo spiedienu un izņemiet piltuvi. Izskalojiet un noskalojiet to ar ūdeni vai iztīriet ar mitrajām salvetēm.

 

Ievērībai!

-       Rūpīgi nomazgājiet rokas pirms piltuves ievietošanas un pēc izņemšanas.

-       Piltuve nav kontracepcijas līdzeklis, kā arī neaizsargā pret transmisīvajām slimībām. Pirms dzimumakta to izņem.

-       Vienu reizi cikla laikā piltuve jāuzvāra 5 minūtes. Ne vēlāk kā pēc 12 stundām jāizņem un jānoskalo.

-       Ja lietojat spirāli, tad pirms Merula piltuves lietošanas konsultējaties ar ārstu.

-       Glabājiet piltuvi bērniem un dzīvniekiem nepieejamā vietā.

-       Ja novērojat kādas nepatīkamas blakusparādības, pārtrauciet lietot Merula piltuvi un konsultējaties ar ārstu.

Ražotājs - Vācija

Instrukcija pievienota iepakojumā.

Ir visi nepieciešamie medicīniskā produkta drošības sertifikāti.

Ārstniecības produkta identifikācijas Nr. PZN - 13588934

Merula piltuve ābols ir ābolu zaļš. Turklāt tai ir kokvilnas maisiņš ar jauku drukātu mazu, veselu ābolu, pusi ābolu un sakostiem āboliem, kā arī zaļiem ziediem. 

Zaļā lenta tiek izmantota, lai aizvērtu maisiņu, lai uzglabātu to droši starp ciklu.

https://www.merula-cup.de/es/merula-cups/apple/

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv