Ražotāji

Māla maska ķermeņa ādas kopšanai 65g

Māla maska ķermeņa ādas kopšanai 65g
9.96EUR

Māla maska ķermeņa ādas kopšanai

Ražotājs: SIA Ekoell (Latvija)
Tips: visiem āda tipiem
Tilpums: 65g

Kā dārgs zelts zemes slāņos plūst apakšzemes māla dzīslas. Māls - slidena, viskoza viela ar zemes, vēja, lietus un siltu saules pieskaņas smaržu.
Jau sen ļaudis izmantoja māla spējas remdēt kukaiņu kodumus, mazināt izsitumus, pie pārsauļošanās, apdegumiem un čūlām. Ir uzskats, ka 1 g māla pulvera var pārklāt 800 m² virsmu. Šī plānā māla kārtiņa spēj pievilkt toksīnus un brīvos radikālus daudz reiz vairāk par savu svaru - lielisks kaitīgo vielu adsorbents.
Silts, relaksējošs, komfortu radošs, atjaunojošs, dziedējošs un nomierinošs ir māla efekts, no kura sīkajiem graudiņiem ir veidots ķermeņa ādas kopšanas līdzeklis. Izveidotā māla maskas kompozīcija satur virkni ļoti nepieciešamu komponentu, kā augu ekstraktus, palmu augļu eļļu Carotino ar A un E vitamīniem un Q10, kā arī koraļļu kompleksu.
Masku plānā slānītī uzklāj uz ādas un ļauj iesūkties. Ja vēlas, var pēc 30 min. noņemt ar toniku un pēc tam uzziest kādu no Ekoell kolekcijas krēmiem.

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2022 Naturalbeauty.lv