Ražotāji

Intīmais gēls „Alura®Intimacy creme” 1.2mlx5

Intīmais gēls „Alura®Intimacy creme” 1.2mlx5
27.83EUR
21.33EUR

Intīmais gēls "Alura®Intimacy creme"

Romatika tikai dzisīs, ja Jūs to ļausiet...
Gadsimtiem, sievietes un vīrieši visā pasaulē ir cīnījušies, lai atrastu atbildes, kā uzlabotattiecības un iegūt lielāku seksuālo apmierinātību. Statistika liecina, ka viens no trim pāriem šķiras, intīmās nesaderības dēļ.Šodien, intimitāte nekad nav bijusi tik daudzsološa, pateicoties šim unikālajam produktam.

Alura ® Intimacy creme ir patentēts, drošs produkts, kura sastāvs palīdz atdzīvināt klitora jūtīgumu. Uzklājot to uz ģenetālijām, tas iekļūst jūtīgajos virsmas audos un rada uzbudinājumu, karinājuma sajūtu. Nepārtraukti lietojot Alura ® Intimacy creme tā izraisa padziļinātu intīmo baudu.  Alura ® Intimacy creme ir dabīgs intīmais gēls, kurš tiek tigot visā pasaulē. Produkts ir pārbaudīts laboratorijās uz māsām, un citām sievietēm, tai skaitā uz pašiem ārstiem. Alura® intimacy creme ir 100% ūdenī šķīstošs produkts, kas ātri iesūcas ādā un padara to jūtīgu. Lietojiet to katru dienu no rīta un vakarā, lai iegūtu pilnīgu rezultātu. Jūs redzēsiet optimālu rezultātu, ja to lietosiet vismaz 60 dienas.(Uzmanību:Produkts satur mentolu,tāpēc esiet uzmanīgi, nepieļaujiet tā iekļūšanu acīs. Aizliegts lietot stāvoklī esošām sievietēm).

Pievienojies tūkstošiem laimīgu cilvēku, kuru dzīvi ir izmainījis šis produkts....

Alura ® Intimacy creme ir pieejami divi izmēri, mazais 5gab. iepakojums, pa 1.2ml un 15ml flakoniņš.


Alura ® Intimacy creme sastāvs:

Attīrīts ūdens USP
Propilēnglikols USP
Hidroksietilceluloze NF
L-arginīns USP
Citronskābe USP
Mentols USP
Metilparabēns NF

Sastāva ziņā identisks Intīmajam gēlam Volupta, kā arī Alura ir gēla Volupta priekstece !
 

Šis produkts nav paredzēts diagnosticēt, ārstēt, izārstēt vai novērst slimības.
Ja Jums ir medicīniskas problēmas, vai lietojiet recepšu medikamentus, esiet stāvoklī vai zīdiet bērniņu- produktu lietot aizliegts!

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2021 Naturalbeauty.lv