Ražotāji

INCAROSE PIÙ VOLUME BREAST PATCH - ELASTIZĒJOŠI PATČI KRŪTĪM
[PVP2]

INCAROSE PIÙ VOLUME BREAST PATCH - ELASTIZĒJOŠI PATČI KRŪTĪM
10.00EUR

INCAROSE PIÙ VOLUME BREAST PATCH - ELASTIZĒJOŠI PATČI KRŪTĪM

Plāni, ērti lietojami hidrogēla patči ar dabīgām sastāvdaļām. To sastāvā ietilpstošajam hidrolizētajam kolagēnam, koenzīmam Q10, alvejai, argana, olīvu un vīnogu kauliņu eļļai, pujerārijai, kā arī anemarenas un zaļās tējas ekstraktiem ir mobilizējoša, elastizējoša, mitrinoša un antioksidējoša iedarbība. Patči palīdz atjaunot krūšu ādas elastību, tonusu un tvirtumu. Īpaši ieteicami pēc krūts barošanas, pie svara izmaiņām un ādas novecošanās.
Lietošana: 
1) Nomazgāt un nosusināt apstrādājamo zonu; 
2) Atvērt iepakojumu un noņemt patčiem aizsargplēvi; 
3) Uzklāt divus patčus uz krūtīm un izlīdzināt, lai tie pieliptu ādai; 
4) Atstāt uz ādas 30–40 minūtes, pēc tam noņemt. Nemazgāt.
Lietošanas kurss: Ieteicams lietot divas reizes nedēļā vismaz 4 nedēļas un pēc tam regulāri atkārtot.
Uzmanību! Tikai ārīgai lietošanai. Nelietot uz bojātas vai iekaisušas ādas vai kādas sastāvdaļas nepanesības gadījumā. Nekavējoties pārtraukt lietošanu, ja rodas apsārtums un/vai nieze. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Izvairīties no saskares ar acīm, ja ir bijis kontakts, acis rūpīgi izskalot ar ūdeni. Uzglabāt istabas temperatūrā, neturēt tiešā saules gaismā. Lai pasargātu produktu no izžūšanas, izmantojiet to tūlīt pēc iepakojuma atvēršanas.

Iepakojumā ir divi patči, kas izmantojami tikai vienu reizi.

Dermatoloģiski testēts.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2019 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co