Ražotāji

INCAROSE My Eyes Led - Ionic Kosmētiska ierīce acu zonas kopšanai
[EYLED]

INCAROSE  My Eyes Led - Ionic  Kosmētiska ierīce acu zonas kopšanai
85.00EUR

INCAROSE  My Eyes Led - Ionic  Kosmētiska ierīce acu zonas kopšanai

Kosmētikas ierīce tūskas, grumbu un tumšo loku novēršanai zem acīm. LED-jonu gaismas un ultraskaņas mikrovibrācijas tehnoloģiju apvienojums, kas ievērojami pastiprina kosmētiskā līdzekļa MY EYES STICK (ietilpst iepakojuma komplektā) aktīvo sastāvdaļu iedarbību pret tūsku un tumšajiem lokiem zem acīm.

Konkrēti un redzami rezultāti tūskas, grumbu un tumšo loku samazināšanā acu zonā. Aparāta darbība pārbaudīta un apstiprināta Sasāri pilsētas (Itālija) universitātes Biomedicīnas zinātņu katedrā. 

 

Trīs vienkārši soļi efektīvai izmantošanai:

 LED zilās gaismas, kā arī pozitīvo jonu un mikrovibrācijas ietekme nodrošina efektīvu ādas detoksikāciju un dziļu attīrīšanu.

 

 

 MY EYES STICK aktīvās sastāvdaļas palīdz samazināt tūsku, tumšos lokus zem acīm un grumbas.

 

 

 

 LED sarkanās gaismas, kā arī negatīvo jonu un mikrovibrācijas ietekme veicina dziļu aktīvo kosmētisko sastāvdaļu iekļuvi ādā, kas stimulē kolagēna izstrādi un palīdz samazināt tūsku ap acīm.

  

PIRMS IERĪCES LIETOŠANAS, LŪDZU, UZMANĪGI IZLASIET INSTRUKCIJU.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2023 Naturalbeauty.lv