Ražotāji

INCAROSE My Eyes - 30 DIENU PROGRAMMA
[EYKOMP]

INCAROSE My Eyes - 30 DIENU PROGRAMMA
31.50EUR

INCAROSE My Eyes - 30 DIENU PROGRAMMA

Pret tūsku un tumšiem lokiem zem acīm

Speciāls komplekts tūskas un tumšo loku, kā arī noguruma pazīmju un sīko grumbiņu mazināšanai zem acīm. Paredzēts kā 30 dienu ilgs kurss.
Gēls-stiks satur hialuronskābi divos veidos – šķērssašūto un ar zemu molekulāro masu, kā arī krizīnu (chrysin), peptīdus un alveju.
Hidrogēlā, ar ko piesātināti aktīvie patči, ietilpst tādu augu aktīvie ekstrakti kā Āzijas akācija Shikakai (acacia concinna), alveja un zaļā tēja.
 
Lietošana. 
Gēls-stiks: No rīta un vakaros uzklāt uz ādas ap acīm. Lietot ik dienas vismaz 1 mēnesi. Labākam efektam pirms lietošanas uz dažām minūtēm ielikt ledusskapī.
Aktīvie patči: Noņemt caurspīdīgo aizsargplēvīti un uzklāt patčus zem acīm, pārliecinoties, ka tie labi pielipuši. Turēt 20-30 minūtes, acis aizvērtas. Atkārtot procedūru 1 reizi nedēļā. Lai kontaktā ar gaisu patči nesāktu žūt, tie jālieto uzreiz pēc aizsargplēvītes noņemšanas.

 

Uzmanību! Tikai ārējai lietošanai. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Ja āda tiek kairināta vai ir paaugstināta jutība pret produktu, nekavējoties pārtraukt tā lietošanu.  
Gēls-stiks: Sargieties no no produkta nokļūšanas acīs. Pēc lietošanas vienmēr aizvērt vāciņu. 
Dermatoloģiski un oftalmoloģiski testēts. Nesatur: vazelīnu, aromatizatorus. Testēts uz niķeli (< 0,0001%).  
Aktīvie patči: Glabāt tālu no siltuma avotiem. Produkta funkcionalitāti un drošību garantē tikai vesels iepakojums.
Dermatoloģiski testēti. Nesatur: vazelīnu, parabēnus, PEG, silikonus, aromatizatorus. Testēti uz niķeli (< 0,0001%).  

Komplektā ietilpst gēls-stiks zonai ap acīm – 1 gab. un 4 iepakojumi vienreiz lietojamu hidrogēla aktīvo patču ādai ap acīm (katrā iepakojumā ir 2 patči vienai lietošanas reizei).

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2020 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co