Ražotāji

INCAROSE My Eyes CRIO MASK - KRIO maska ādai ap acīm
[EYCRM]

INCAROSE My Eyes CRIO MASK - KRIO maska ādai ap acīm
10.50EUR

INCAROSE My Eyes CRIO MASK - KRIO maska ādai ap acīm

Ar dzesējošu efektu

Maska sastāv no daudzām minikapsulām, kurās ir īpašs kriogēls, kas ilgstoši uzglabā sevī akumulēto aukstumu. Maska uzlabo mikrocirkulāciju, samazina acu noguruma sajūtu, nomierina ādu, samazina tūsku un tumšos lokus zem acīm, rada svaiguma un vēsuma sajūtu.

Lietošana: Pirms lietošanas vismaz uz stundu ievietot masku ledusskapī vai arī saldētavā, ja gribat to atdzesēt ātrāk. Uzlikt masku uz acīm un turēt 15–20 minūtes. Masku var izmantot vairākkārt. Pēc katras lietošanas to nomazgā siltā ūdenī ar maigām ziepēm.

 

Uzmanību! Ja kapsulu bojājuma dēļ to saturs ir nokļuvis acīs vai uz ādas, nekavējoties nomazgājiet to ar lielu daudzumu ūdens. Ja nejauši esat norijis kapsulu, dzeriet daudz ūdens, lai izraisītu vemšanu. Nepieciešamības gadījumā griezieties pie ārsta. Ja jums ir problēmas ar asinsriti vai hiperjutīgums pret aukstumu, pirms maskas lietošanas konsultējieties ar ārstu.

Tikai ārējai lietošanai. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā. Produkts nav rotaļlieta. Glabāt vēsā, sausā, labi vēdinātā vietā, tālu no siltuma avotiem.

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2020 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co