Ražotāji

Herbatint augu želejveida matu krāsa

Herbatint  augu želejveida matu krāsa
14.00EUR

Herbatint  augu želejveida matu krāsa

Ražotājs: HERBANTINT (Itālija)

Tilpums: 135 ml

ILGNOTURĪGĀ, DABĪGO AUGU GĒLVEIDA MATU KRĀSA

BEZ RESORCINOLA, AMONJAKA, PARABĒNIEM UN GLUTĒNA

PAPILDINĀTA FORMULA AR JAUNIEM AUGU EKSTRAKTIEM 2015. GADĀ

HERBATINT - ir maigs un reizē ļoti efektīvs veids, lai iegūtu skaistus, veselīgus un spēcīgus matus. Tā nokrāso matus veselībai visdraudzīgākajā veidā, piešķir Jūsu matiem skaistu, dabīgu, mirdzošu toni un atjauno to struktūru. Matu krāsa ir piemērota arī jutīgai galvas ādai un trausliem matiem.

Tās sastāvā ietilpst aktīvi, organiski augu komponenti, kas rūpējas par matu un galvas ādas veselību:

Aloe vera (alvejas ekstrakts) – antioksidants ar pretiekaisuma iedarbību, bagāts ar vitamīniem, enzīmiem, provitamīnu B5 un dabīgiem minerāliem. Aizsargā un dziedē krāsotus matus.

Limnanthes alba (baltās Limnantes zieda ekstrakts) – bagāts ar vitamīniem E un F, veicina labāku un ilgāku krāsas noturību.

Hamamelis virginiana (burvjlazdas ekstrakts) – tonizē un atjauno galvas ādu, bagāts ar flavonīdiem un ēteriskajām eļļām.

Betula alba (baltā bērza ekstrakts) – tonizē un atjauno matus.

Echinacea angustifolia (ehinācijas ekstrakts) – mitrina, nostiprina, uztur ādas imunitāti.

 Juglans regia (Grieķu rieksts jeb valrieksts) - mīkstina galvas ādu, aizsargā matus no ārējās vides nelabvēlīgās ietekmes. Ļauj ilgāk saglabāt matu krāsas piesātinājumu.

Rheum palmatum (rabarbers) - pastiprina krāsas mirdzumu, intensitāti. Kondicionē un līdzsvaro galvas ādu.

Cinchona calisaya – (hinīnkoka miza) – stiprina un aizsargā galvas ādu.

HERBATINT iepakojuma saturs:

60 ml matu krāsas želeja, 60 ml Glycol attīstītājs, 1 cimdu pāris, Intensive Aloe Vera Royal Cream kondicionieris 15 ml, Intensive Aloe Vera Shampoo šampūns 15 ml, un lietošanas pamācība.

Kas Jums būtu jāzina pirms matu krāsošanas!

Diemžēl alerģiskas reakcijas pat uz dabīgiem augiem nevar paredzēt, tādēļ iesakām pirms matu krāsas uzklāšanas, to testēt uz ādas:

1. zirņa lieluma apmērā, sajauciet HERBATINT krāsu un attīstītāju;

2. uzklājiet to uz ādas (aiz auss vai rokas iekšpusē, elkoņa locītavā);

3. paturiet 48 stundas uz ādas, nemazgājot testēšanas vietu visu šo testēšanas laiku. Ja pa šo testēšanas laiku ir radusies jebkāda alerģiska reakcija (apsārtums, stipra nieze vai uztūkums), tad nelietojiet šo produktu. Nomazgājiet apstrādāto vietu.

! Nepieļaujiet matu krāsas nokļūšanu bērnu rokās.

! Nekad nelietojiet matu krāsu uzacu un skropstu krāsošanai.

! Ja ir ilgviļņi, nav ieteicams mainīt gaišāku matu toni par pašreizējo. Pēc ilgviļņu ielikšanas ieteicams nogaidīt 15-20 dienas, lai varētu atkal krāsot matus, jo ilgviļņi novājina un sabojā matu struktūru.
! Mati, kuri iepriekš krāsoti tumšās krāsās, dažreiz grūtāk pārveidojami gaišāki, jo tumšajās krāsās atrodas vairāk pigmentu.

! Gaiši brūnos vai riekstu krāsas matus var nokrāsot gaišākus par 1-2 toņiem.

! Matu krāsu rekomendējam atjaunot pēc 4-5 nedēļām.

! Nemazgājiet matus pirms matu krāsas uzklāšanas. Ja mati ir mazgāti ar šampūnu divi vienā (šampūns un kondicionieris) vai, ja ir būts baseinā, ja mati ir apstrādāti ar matu želeju, vasku rūpīgi izmazgājiet matus un izžāvējiet. Tikai tad veiciet matu krāsošanu.

! Krāsošanas procesā matu krāsas tonis atšķirsies no iecerētā matu toņa, taču tas neietekmēs iecerēto gala rezultātu.

! Matu krāsošanas laikā izvairieties no roku un drēbju saskarsmes ar krāsu, lietojiet cimdus, kas atrodas HERBATINT krāsas iepakojumā. Apklājieties ar mazgājama materiāla apmetni vai dvieli, lai nesabojātu drēbes.

! Neļaut krāsai uzšļakstīties uz sejas, acīm u.c., ja tas noticis, rūpīgi un nekavējoties noskalojiet matu krāsu ar tīru ūdeni.

! Atkarībā no Jūsu matu biezuma, garuma un porainības, Herbatint krāsa var pietikt 1-2 krāsošanas reizēm. Īsiem matiem 30 ml krāsa + 30 ml Glycol attīstītājs. Pusgariem līdz pleciem 60 ml krāsa + 60 ml Glycol attīstītājs. Gariem matiem 80 ml – 120 ml + atbilstoši Glycol attīstītājs (1:1).

! Ievērojiet krāsas iedarbības laiku, ne mazāk un ne vairāk kā 40 min., ja krāso pirmo reizi. Ja krāso atkārtoti ar HERBATINT, tad noklāj matu saknes, notur 30 min. Uz pārējiem jau iepriekš krāsotajiem matiem krāsu tur tikai 10 min.
! Trausliem matiem ir ieteicams piemērot krāsas izturēšanas laiku no 30 – 40 min. pirmajā krāsošanas reizē.

! Neķemmējiet matus krāsošanas laikā.

! Krāsas iedarbības laiks var būt īsāks (+/- 20 min.), ja mati ir bojāti, balināti, poraini, apstrādāti ar ilgviļņiem vai izbalējuši saulē.

! Lai sasniegtu izcilu krāsošanas un matu kvalitātes rezultātu, pēc krāsošanas uz kārtīgi izskalotiem un nosusinātiem matiem, bagātīgi uzklājiet un iemasējiet Intensive Aloe Vera Royal Cream Conditioner, turiet vismaz 5 min. Pēc kondicioniera iedarbības mati jāizskalo!

Ar Herbatint krāsām Jūs varat izvēlēties jau gatavu, sev piemērotāko toni, vai pieiet radoši krāsošanas procesam un sajaukt dažādus matu krāsu toņus - izveidojot sev īpaši vēlamo toni.

''C'' sērijas matu krāsas ir „krāsu korektors”, kas koriģē sarkano un dzelteno nokrāsu.

''N'' sērijas matu krāsas no 1N līdz 8N nokrāsos sirmos matus;

• krāsas 8N, 9N un 10N var padarīt tumšus matus gaišākus tikai par 2 toņiem.

Lūdzu ņemt vērā, ka ar šīm krāsām nav iespējams iegūt pilnīgi baltus - blondus matus. Visiem, kas vēlas maksimāli gaišu krāsu, ieteicams krāsu tonis 10N – platīnblonds, kuru var papildināt ar 10 ml 7C – pelēki blonds, piem. (60 ml 10N + 10 ml 7C) matu nokrāsa iegūs viegli pelēku toni.

Lai iegūtu efektīvu sirmo matu nokrāsošanos ar Zeltīto, Sarkanbrūno, Vara vai Pelēko matu krāsu toni, iesakām sajaukt sekojoši:

• ja sirmie mati ir vairāk par 20%, tad sajauciet šādās proporcijās: 20 ml viens no matu toņiem (Zeltītie no 4D līdz 7D, Sarkanbrūnie no 4M līdz 7M, Vara no 4R līdz 8R, vai Pelēkie 4C un 7C) + 40 ml dabīgo matu toni 1N līdz 10N + 60 ml Glycol attīstītājs.

Piemēri:

20 ml 4R - vara kastaņu (krāsa pēc Jūsu izvēles) + 40 ml 4N - kastaņu (attiecīgs dabīgā toņa numurs) + 60 ml Glycol attīstītāju;

• ja sirmie mati ir 50% apmērā un vairāk, tad: 30 ml viens no matu toņiem (Zeltītie no 4D līdz 7D, Sarkanbrūnie no 4M līdz 7M, Vara no 4R līdz 8R, vai Pelēkie 4C un 7C) + 30 ml dabīgā matu krāsa 1N līdz 10N + 60 ml Glycol attīstītāja. Jo procentuāli vairāk ir sirmo matu, jo procentuāli vairāk pievienojat ''N'' sērijas krāsu, izņemot 10 N.

Matiem, kuri ir pavisam maz vai nemaz nav sirmi, Zeltītie, Sarkanbrūnie, Vara vai Pelēkie matu toņi nav jāsajauc ar dabīgo (N toņu) pamatkrāsu.

! Centieties sirmo matu zonā matu krāsu ieklāt atkārtoti, pastiprinot krāsošanas efektu.

• Ar šīm krāsām Jums ir iespēja veikt saudzīgu un ļoti iedarbīgu matu tonēšanu, kas atjaunos un paspilgtinās matu toni. Rīkojaties šādi: piemēram vidēji gariem matiem, sajauciet 20 ml matu krāsu + 20 ml Glycol attīstītāju + 40 ml Intensive Aloe Vera Shampoo, klājiet mitros matos un kārtīgi visu saputojiet. Paturiet 10 minūtes un izskalojiet. Vēlreiz izmazgājiet ar šampūnu, obligāti nosusiniet matus un ieklājiet Intensive Aloe Vera Royal Cream Conditioner, turiet vismaz 5 minūtes.

HERBATINT LIETOŠANAS PAMĀCĪBA

Jūsu matiem jābūt sausiem un nemazgātiem!

1. Plastmasas vai stikla traukā, sajauciet Jūsu matu garumam un apjomam piemērotu un pietiekamā daudzumā HERBATINT matu krāsas gēlu un Glycol attīstītāju. Ja neizlietojat matu krāsu vienā lietošanas reizē, tad aizskrūvējiet pudelītes ar saturošiem produktiem un saglabājiet tās nākošai lietošanas reizei. Produkti nedrīkst būt sajaukti savā starpā glabāšanas periodā!

2. Ar birstīti ieklājiet maisījumu uz sausiem un nemazgātiem matiem.

Ja mati iepriekš ir bijuši krāsoti:

Uzklājiet maisījumu uz ataugušajām matu saknēm un paturiet to, lai matu krāsa iedarbojas 30 minūtes.

Atlikušo maisījumu uzklājiet uz pārējiem matiem un paturiet to, lai matu krāsa iedarbojas 10 minūtes. Kopējais krāsas iedarbības laiks ir 40 minūtes.

Ja mati iepriekš nav krāsoti:

Uzklājiet un iemasējiet maisījumu matos sākot no matu saknēm līdz matu galiem. Neķemmējiet matus!

Paturiet matu krāsu 40 minūtes, lai tā pilnībā iedarbotos.

Pēc matu krāsas iedarbības laika, rūpīgi izskalojiet matus, kamēr ūdens kļūst pilnīgi tīrs no matu krāsas.

Novēlam, lai šī īpašā matu krāsa Jūs iepriecina!

 

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2020 Naturalbeauty.lv