Ražotāji

GUAM Upker Šampūns biežai lietošanai 200 ml.
[UKNS]

GUAM Upker Šampūns biežai lietošanai 200 ml.
12.00EUR

GUAM Upker Šampūns biežai lietošanai 200 ml.

Ražotājs: GUAM (Itālija)
Tilpums:  200 ml

Maigs šampūns saudzīgi attīra un mitrina matus, palielina to apjomu. Šampūna sastāvā ietilpstošās jūras aļģes piesātina matus ar vitamīniem un mikroelementiem, uzlabo galvas ādas asins apgādi. Kviešu un sojas proteīni veido uz matiem neredzamu plēvīti, kas atjauno matu struktūru un aizsargā tos no bojāšanas. Mati kļūst mīksti, mirdzoši un viegli ķemmējami. Šampūns lieliski noder pēc sporta nodarbībām.

Aktīvie ingredienti: kviešu un sojas proteīni, vakame jūras aļģu (Undaria pinnatifida), lamināriju un fukusa aļģu ekstrakti.

Lietošanas pamācība: uzklāt uz mitriem matiem, saputot un viegli pamasēt galvas ādu. Izskalot ar siltu ūdeni.  uzklāt uz mitriem matiem, saputot un viegli pamasēt galvas ādu. Izskalot ar siltu ūdeni

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2023 Naturalbeauty.lv