Ražotāji

GUAM Talasso Scrub - Ķermeņa skrubis ar uzmundrinošu efektu, 420 g
[TSSB420]

GUAM Talasso Scrub - Ķermeņa skrubis ar uzmundrinošu efektu, 420 g
24.00EUR

GUAM Talasso Scrub - Ķermeņa skrubis ar uzmundrinošu efektu, 420 g

Ražotājs: GUAM (Itālija)
Tilpums:  420g

Jūras sālij piemīt attīroša un pulējoša iedarbība. Jūras aļģes un augu esences baro un mīkstina ādu. Ēteriskās eļļas rada mumdrumu un labsajūtu. Āda ir sagatavota ķermeni modelējošu līdzekļu pielietojumam.
Aktīvie ingredienti:  GUAM jūras aļģes, jūras sāls, ēteriskās eļļas (rūgtais apelsīns, greipfrūts, ģerānija), augu esences (kaņepes, kukuja, kvinoja, Camelina). 
LIETOŠANA. Lietojama trīs atšķirīgos veidos:
• Dušā: uzklāt uz mitras ādas pietiekamu skrubja daudzumu un rūpīgi masēt apļveida kustībām. Atstāt uz ādas dažas minūtes, pēc tam noskalot, neizmantojot mazgāšanās līdzekļus.
• Hidromasāžas vannā: uzklāt uz mitras ādas pietiekamu skrubja daudzumu un rūpīgi masēt apļveida kustībām, pēc tam iegremdēties hidromasāžas vannā. Pocedūras beigās noskaloties dušā, neizmantojot mazgāšanās līdzekļus.
• Saunā vai turku pirtī: Pirms ieiešanas tvaicēšanās telpā vai atrodoties tajā uzklāt uz mitras ādas un rūpīgi masēt apļveida kustībām. Atstāt uz ādas dažas minūtes, pēc tam noskalot dušā, neizmantojot mazgāšanās līdzekļus. 
Procedūra ieteicama ne biežāk kā 1 reizi nedēļā.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2022 Naturalbeauty.lv