Ražotāji

GUAM Duo Saites aukstās ietīšanas procedūrām 2 gab.
[DGB2]

GUAM Duo Saites aukstās ietīšanas procedūrām 2 gab.
28.33EUR

GUAM Duo Saites aukstās ietīšanas procedūrām 2 gab.

Ražotājs: GUAM (Itālija)

Daudzums: 2 gb.

Novērš dažādu iemeslu izraisītu smaguma sajūtu kājās un tūsku. Pateicoties inovatīvai formulai un augstai aktīvo vielu koncentrācijai, tiek iedarbināts saistaudu reģenerācijas mehānisms, aktivizēta kolagēna un elastīna sintēze. Āzijas centellas (Centella asiatica) ekstrakta un kofeīna kopīgā iedarbība samazina taukaudu hipertrofiju, kā rezultātā uzlabojas mikrocirkulācija, un tiek veicināta liekā šķidruma atplūde. Pēc procedūras āda iegūst nepieciešamo tvirtumu, kļūst gluda, vingra un elastīga. Ietīšanas procedūrai nepieciešamie produkti: speciālās saites un atvēsinošs losjons. 
Aktīvie komponenti: Āzijas centellas ekstraksts, mentols, GUAM jūras aļģes, karnitīns, kofeīns, Nuarmutjē ūdens, glikozamīnoglikāni (GaGs). 
Lietošanas pamācība. Aptīt ar saitēm apakšstilbus un gūžas, sākot no apakšas uz augšu, un paturēt 15 minūtes. Pēc tam saites noņemt un pagaidīt, kamēr uz ādas palikušais mitrums pilnībā iesūcas. Salocīt saites, atlikt tās atpakaļ konteinerā, pieliet 50 ml atvēsinošā losjona, aizvērt vāciņu un konteineru kārtīgi sakratīt. Tagad saites ir gatavas nākamajai procedūrai. Procedūru ieteicams veikt divas reizes nedēļā vienu mēnesi. Lai uzturētu sasniegtos rezultātus, pēc šī kursa beigām ieteicama viena procedūra nedēļā. 
Uzmanību! Nepieļaut produkta iekļūšanu acīs un uz gļotādām.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2019 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co