Ražotāji

GUAM Pretcelulīta maska no aļģēm BEZ JODA, 500 g
[NJ500]

GUAM Pretcelulīta maska no aļģēm BEZ JODA, 500 g
40.50EUR
32.40EUR

GUAM Pretcelulīta maska no aļģēm BEZ JODA, 500 g

Ražotājs: GUAM (Itālija)
Tilpums:  500g

Ieteicama cilvēkiem ar individuālu joda nepanesību. Aļģes kombinācijā ar aktīvo lipolītisko kompleksu rada spilgti izteiktu pretcelulīta iedarbību, izlīdzina ādas reljefu, modelē ķermeņa kontūras, paaugstina ādas tonusu un mitrumu. Rezultāts ir redzams jau pēc pirmajām lietošanas reizēm.
Aktīvie ingredienti: spirulīna ekstrakts, pretcelulīta komplekss (kofeīns, teofelīns, teobromīns).
Lietošanas pamācība. Pirms lietošanas rūpīgi samaisīt. Ar vieglām masējošām kustībām uzklāt uz ādas, cieši aptīt ar plēvi (ieteicams izmantot rulona pārtikas plēvi) un nogaidīt 45 min. Noņemt plēvi un nomazgāt masku ar ūdeni. Dedzināšanas sajūta procedūras laikā un neliels ādas apsārtums pēc procedūras ir normāla parādība. Ietīšanas rezultātus nostiprināt ar stiprinošo gelu GUAM.
Lietošanas kurss: pirmās trīs procedūras atkārtot katru dienu, pēc tam reizi trīs dienās. Kopā 10-12 procedūras. Vēlāk pietiek ar vienu atbalsta lietošanas reizi nedēļā.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2018 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co