Ražotāji

GUAM Modelējošs krēms vēderam un viduklim ar aktīvu iedarbību 150ml
[GPF150]

GUAM Modelējošs krēms vēderam un viduklim ar aktīvu iedarbību 150ml
22.23EUR
17.78EUR

GUAM Modelējošs krēms vēderam un viduklim ar aktīvu iedarbību 150ml

Ražotājs: GUAM (Itālija)
Tilpums:  150ml

Šis ir jaunas koncepcijas preparāts. Pateicoties augstvērtīgajam sastāvam, tas ir radikāls līdzeklis pret celulīta veidošanos. Krēma sastāvā esošās GUAM aļģes, kofeīns, E vitamīns un fito augu komplekss aktivizē ādas šūnu metabolismu, veicina starpšūnu šķidruma cirkulāciju. Rezultātā samazinās vidukļa apkārtmērs, bet āda kļūst gluda un vingra. Preparātu var lietot kā patstāvīgu produktu. Lai iegūtu vislabāko rezultātu ieteicams lietot masku Fanghi d’alga GUAM vēderam un viduklim dienās starp ietīšanas procedūrām.

Lietošanas pamācība: Apļveida masējošām kustībām uzklāt krēmu uz vēdera un jostas vietas rajona, līdz tas pilnībā iesūcies. Ieteicams lietot ik dienas, ne mazāk par trim nedēļām. Siltuma sajušana un ādas apsārtums procedūras laikā un pēc tās ir normāla parādība un var turpināties 30-40 minūtes. Krēmu lietot nav ieteicams grūtniecības laikā, kā arī, ja āda ir ļoti jūtīga vai bojāta.

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2018 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co