Ražotāji

GUAM LEGGINGS PINOCCHIETTO - PRETCELULĪTA PUSGARI LEGINGI
[GLEGP]

GUAM LEGGINGS PINOCCHIETTO - PRETCELULĪTA PUSGARI LEGINGI
59.00EUR

PRETCELULĪTA PUSGARI LEGINGI 
ar garumu līdz apakšstilba vidum, no plānāka auduma

ar GUAM jūras aļģēm mikrokapsulās un F.I.R. infrasarkano starojumu

Uzlabo mikrocirkulāciju un metabolismu dziļajos audos, kā rezultātā:
• samazinās celulīts, 
• paaugstinās ādas tonuss
, 
• āda kļūst vingrāka un elastīgāka

Legingi ir izgatavoti no īpaša patentēta auduma EMANA® - poliamīda inteliģentām mikrošķiedrām, kuru struktūrā iestrādāti bioloģiski aktīvi mikrokristāli. Šie mikrokristāli absorbē cilvēka ķermeņa siltumu un atdod to atpakaļ kā infrasarkanos starus F.I.R. (Far Infrared Rays), kas uzlabo mikrocirkulāciju un metabolismu ādas šūnās. Bioaktīvie mikrokristāli ar laiku no auduma nepazūd, un to iedarbība nebeidzas pēc legingu mazgāšanas. 

Šķiedru struktūrā iestrādātas arī mikrokapsulas ar GUAM jūras aļģēm. Kontaktā ar ādu šīs mikrokapsulas izdala aktīvās vielas, kas, pateicoties infrasarkanajam starojumam, iekļūst dziļi ādā.

Regulāri lietojot legingus, kāju un sēžamvietas zonā siluets* kļūst slaidāks pat visproblemātiskākajās vietās.
*Tievēšanas efekts netiek pielīdzināts svara zudumam.

Lietošana: Zem legingiem jāvelk apakšveļa. Pirmajā lietošanas reizē vēlams tos nedaudz pastiept ar rokām. Jau pēc pirmajām lietošanas reizēm legingi viegli pielāgojas ķermeņa formai. Rezultāti būs redzami, valkājos tos pa 6 stundām dienā 30 dienas pēc kārtas.

Uzmanību! Nelietot grūtniecības laikā. Mazgāt 30°С temperatūrā. 
Audumam EMANA® ir starptautiski Oeko-Tex un ISO 9001 standartu sertifikāti, kas apliecina, ka tā ražošanas procesā nav izmantotas veselībai kaitīgas ķīmiskas vielas.

Valkājot legingus, aktīvo vielu daudzums mikrokapsulās pamazām samazināsies, tāpēc ieteicams pēc trešās valkāšanas nedēļas pirms legingu uzvilkšanas uzklāt uz kāju un sēžamvietas ādas vienu no šiem aktīvajiem GUAM krēmiem:

Fangocrema Giorno
Fangocrema Fresco
Fangocrema Activity Day 

Krāsa: melna

Izmēri:  
XS-S (38-40)
S-M (42-44)
L-XL (46-50) 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2023 Naturalbeauty.lv