Ražotāji

GUAM Duo - Krēms vīriešiem ķermeņa silueta uzlabošanai 200 ml
[DMENK]

GUAM Duo - Krēms vīriešiem ķermeņa silueta uzlabošanai 200 ml
34.00EUR

GUAM Duo - Krēms vīriešiem ķermeņa silueta uzlabošanai 200 ml

Ražotājs:  GUAM (Itālija)
Tilpums:   200ml

Ideāli modelē ķermeņa kontūras, tonizē un baro ādu. Dabiskie aktīvie ingredienti stimulē jaunu procesu vielmaiņas ādas mikrocirkulāciju, veicina aktīvu tauku sašķelšanu un novērš taukaudu šūnu veidošanos. Rezultātā vēdera un gurnu apjoms, āda gluda un vingra.
Aktīvie komponenti: zaļo aļģu Euglena Gracilis ekstrakts, caffeine-glaucium lipolītiskais komplekss, Nuarmutjē ūdens, glikozamīnoglikāni (GAG).
Lietošanas pamācība: apļveida masējošām kustībām uzklāt uz problemātiskajām zonām, līdz krēmam pilnībā iesūcies ādā. Siltuma sajūta un ādas piesarkums procedūras laikā vai pēc tās ir normāla parādība, kas var ilgt 30–40 minūtes. Ieteikumi lietotik dienas pēc dušas ne mazāk kā trīs nedēļas pēc kārtas. UZMANĪBU! Nepieļaut produkta iekļūšanu acīs vai uz ādas. Lietot tikai veselai ādai. Pēc lietošanas nomazgāt rokas. Nav domāts iekšķīgai lietošanai. Uzņemt bērniem nepieejamās vietās.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2024 Naturalbeauty.lv