Ražotāji

GUAM Krēms ķermeņa un krūts ādas stiprināšanai un tonizēšanai,250ml
[GKR]

GUAM Krēms ķermeņa un krūts ādas stiprināšanai un tonizēšanai,250ml
27.00EUR

GUAM Krēms ķermeņa un krūts ādas stiprināšanai un tonizēšanai

Ražotājs: GUAM (Itālija)
Tilpums:  250ml

Augsti efektīvs krēms ķermeņa un krūts ādas stiprināšanai un tonizēšanai. Sekmē ļoti ātru ādas vingruma un elastības atjaunošanu, novērš audu novājināšanos. GUAM aļģu ekstrakts savienojumā ar citiem naturālajiem ingredientiem stimulē kolahēna sintēzi, sekmē ;ātru ādas šūnu reģenerāciju, pateicoties tam āda kļūst elastīgāka, gludāka un samtaina. Ieteicams arī lietot krēmu pēc kosmētiskām krūts operācijām, kā arī diētu vai grūtniecības laikā un pēc tām. Ideāls rezultāts tiek sasniegts, apvienojot krēma lietošanu ar GUAM dūņu aptīšanām.

Lietošanas pamācība. Uzklāt pietiekamu preparāta daudzumu uz ādas un masēt līdz pilnīgai iesūkšanai. Vislabāko rezultātu sasniegšanai ieteicama ikdienas lietošana ne mazāk kā 3 nedēļu laikā.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2023 Naturalbeauty.lv