Ražotāji

GUAM - Jūras aļģu sūklis skrubis gēls
[GSBS]

GUAM - Jūras aļģu sūklis skrubis gēls
15.40EUR

GUAM - Jūras aļģu sūklis skrubis gēls

Organzas maisiņš, kurā ievietotas izkaltētas brūnaļģes Fucus Serratus. 

Šīs brūnaļģes aug seklajos Atlantijas okeāna piekrastes ūdeņos. Tās ir bagātas ar minerāliem, vitamīniem, polisaharīdiem un antioksidantiem. Fucus Serratus aļģes jau simtiem gadu tiek izmantotas atjaunojošai ādas kopšanai. Tās tiek vāktas ekoloģiski tīros rajonos un izžāvētas dabiskā veidā piekrastes pļavās.

Masāžas laikā iepriekš izmērcētās jūras aļģes izdala īpašu gēlveidīgu vielu, kurā ietilpst visa jūras aļģu bagātība. Nonākot uz ķermeņa, šī viela baro un mitrina ādu, padarot to neticami gludu un stingru.

Komplektā ietilpst: 
• 50 g GUAM sūklis skrubis gēls no Fucus Serratus brūnaļģēm;
• 10 ml de Bien-être esences (ēterisko eļļu maisījums).

LIETOŠANA: Ieliet traukā 1 litru ūdens, pievienot 30 pilienus de Bien-être esences un uz dažām minūtēm iegremdēt tajā sūkli, lai tas izmirktu. Izņemt sūkli no ūdens un viegli nospiest. Patīkamākai un relaksējošākai noskaņai uzspiest uz tā dažus pilienus de Bien-être esences. Pēc tam ķerties pie ķermeņa masāžas procedūras. Pēc procedūras apslacīt ķermeni ar ūdeni, nelietojot nekādus mazgāšanās līdzekļus. Pēc lietošanas ietīt sūkli polietilēna maisiņā un glabāt saldētavā. Atkārtoti to var lietot 5 reizes.

 

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2019 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co