Ražotāji

GUAM Algascrub2 - Ķermeņa skrubis, 420 g
[GSB2]

GUAM Algascrub2 - Ķermeņa skrubis, 420 g
25.00EUR

GUAM Algascrub2 - Ķermeņa skrubis, 420 g

Ražotājs: GUAM (Itālija)
Tilpums:  420g

Jūras sālij piemīt attīroša un pulējoša iedarbība. Jūras aļģes baro un mīkstina ādu. Ēteriskās eļļas atslābina. Āda ir sagatavota ķermeni modelējošu līdzekļu pielietojumam.
Aktīvie ingredienti: izmeklēta jūras sāls,  GUAM jūras aļģes, saldā apelsīna, bergamotes, kanēļa, mandarīnu un ilang-ilanga ēteriskās eļļas.
LIETOŠANA. Lietojama trīs atšķirīgos veidos:
• Dušā: uzklāt uz mitras ādas pietiekamu skrubja daudzumu un rūpīgi masēt apļveida kustībām. Atstāt uz ādas dažas minūtes, pēc tam noskalot, neizmantojot mazgāšanās līdzekļus.
• Hidromasāžas vannā: uzklāt uz mitras ādas pietiekamu skrubja daudzumu un rūpīgi masēt apļveida kustībām, pēc tam iegremdēties hidromasāžas vannā. Pocedūras beigās noskaloties dušā, neizmantojot mazgāšanās līdzekļus.
• Saunā vai turku pirtī: Pirms ieiešanas tvaicēšanās telpā vai atrodoties tajā uzklāt uz mitras ādas un rūpīgi masēt apļveida kustībām. Atstāt uz ādas dažas minūtes, pēc tam noskalot dušā, neizmantojot mazgāšanās līdzekļus. 
Procedūra ieteicama ne biežāk kā 1 reizi nedēļā.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2019 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co