Ražotāji

GUAM Alga Stick Cell - Pretcelulīta Krēms-Stiks, 75 ml ar “silts-auksts” efektu

GUAM Alga Stick Cell - Pretcelulīta Krēms-Stiks, 75 ml ar “silts-auksts” efektu
20.50EUR

GUAM Alga Stick Cell - Pretcelulīta Krēms-Stiks, 75 ml ar “silts-auksts” efektu

Ražotājs: GUAM (Itālija)

Tilpums:75ml

Ļoti aktīvs ātras iedarbības krēms, kas likvidē celulītu, atjauno ādas elastību kāju, sēžamvietas, vidukļa un jostas zonā, sekmē tauku šūnu sašķelšanu, veido slaidāku siluetu, nostiepj ādu un pasargā to no novecošanās. Satur īpašu GUAM jūras aļģu ekstraktu, kas iegūts ar inovatīvu BIOAKTIVĀCIJAS metodi (hidrolīzē un fermentācijā balstīta patentēta metode, kas ļauj iegūt trīsreiz aktīvāku GUAM ekstraktu nekā ar

parasto metodi). Ērts lietošanai ceļojumos. Nesatur parabēnus un PEG. Aktīvie ingredienti: bioloģiski aktivizēts GUAM jūras aļģu ekstrakts, Kambodžas garcīniju un rūgto apelsīnu ekstrakts, kofeīns.

Lietošanas pamācība: uzmanīgi, nesabojājot pretcelulīta līdzekli, noņemt aizsargvāciņu, pakratot to no vienas puses uz otru (sk. foto instrukcijā iepakojuma iekšpusē). Slīdošām kustībām uzklāt preparātu problemātiskajām zonām. Viegls ādas apsārtums, kā arī vienlaicīga siltuma un aukstuma sajūta procedūras laikā un pēc tās (līdz 20 minūtēm) ir normāla reakcija. Uzmanību! Uzklāt tikai uz sausas, veselas ādas. Nelietot pēc ūdens procedūrām. Uzreiz pēc lietošanas izvairīties no saules stariem. Nepieļaut preparāta iekļūšanu acīs vai uz gļotādām. Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2022 Naturalbeauty.lv