Ražotāji

GERARD'S SOYSOY BODY Taukus samazinošs, modulējošs krēms ar nostiprinošu iedarbību,250ml
[BODY SCULP]

GERARD\'S SOYSOY BODY Taukus samazinošs, modulējošs krēms ar nostiprinošu iedarbību,250ml
27.00EUR
23.76EUR

GERARD'S SOYSOY BODY Taukus samazinošs, modulējošs krēms ar nostiprinošu iedarbību


Ražotājs: GERARD'S (Itālija)
Tilpums: 250ml

Profilaktisks un uzturošs ķermeņa krēms tauku nogulsnējumu likvidēšanai, audu tonusa un elasticitātes trūkumam. Guarana ekstrakts un kofeīns izstrādā unikālu tonizējošu un notievēšanu
veicinošu iedarbību, tā kā tie ģenerē dabīgu lipīdu stimulāciju, sadedzinot taukus to saturošajās šūnās. Rīsu kliju eļļa, iegūta tiešā izspiešanā, un tādejādi bagātīgi satur orizanolu ar aizsargājošu, kā arī nomierinošu un pretiekaisuma iedarbību, un UV filtru. Sojas eļļa arī iegūta tiešā izspiešanā – tā satur E un B6 vitamīnus, kuri palīdz stimulēt ādas mitrināšanu un elastību. Alontoīnam ir mīkstinoša un nomierinoša iedarbība. Šo aktīvo sastāvdaļu rezultātā  izstrādājas acīmredzams audus nostiprinošs efekts bez kontraindikācijas pazīmēm.
Lietošana: klājiet krēmu uz tīras ādas, veicot vieglas masāžas kustības, īpašu vērību veltot sausām, tonusu un elasticitāti zaudējušām ķermeņa vietām.
Aktīvās sastāvdaļas: rīsu kliju eļļa, sojas eļļa, kofeīns, alantoīns, guarana ekstrakts.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2019 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co