Ražotāji

GERARD'S Pretcelulīta krēms ar termoaktīvu iedarbību,250ml
[REDUCING PBO]

GERARD\'S Pretcelulīta krēms ar termoaktīvu iedarbību,250ml
27.46EUR

GERARD'S Pretcelulīta krēms ar termoaktīvu iedarbību

Iespējams pasūtīt profesionālo  tilpumu 1000ml!
Ražotājs: GERARD'S (Itālija)
Tilpums: 250ml

Termoaktīvs krēms ar liposomām difūzā celulīta un lokalizētu tauku nogulsnējumu likvidēšanai , neestētisku problēmzonu ārstēšanai.
Tas iedarbojas uz lokālu zonu augšdelmu, vēdera, augšstilbu, gurnu un sēžamvietas tauku nogulsnējumiem, pateicoties trīskāršai iedarbībai, ko sekmē:
- 3% bērza ekstrakta, 3% efejas ekstrakta un 4% zirgkastaņa ekstrakta sinerģiskā kombinācija, kas izšķīdina un izvada stagnantos tauku nogulsnējumus, lieko šķidrumu un toksīnus.
- 3% Hydroxyprolisilane®, hidroksiprolīna silanola biokomplekss, kas pastiprina kolagēna šķiedru sintēzi, lai pretdarbotos ādas atslābumam un grūti novēršamam fibrozajam celulītam, nodrošinātu audu un ādas vienmērīgu gludumu.
- 8% hidrolizētas kviešu olbaltumvielas rezūltātu nostiprināšanai un jaunu defektu nepieļaušanai , uzturot audu veselumu.
Pielietojuma rezultātā neilga laika posmā tiek iegūta redzami un jūtami gludāka āda, atjaunotas un izteiksmīgākas ķermeņa kontūras bez celulīta pazīmēm.

Individuālai lietošanai
Lieto klājot nelielu daudzumu uz problēmzonām, cirkulārām kustībām. 
!Pēc lietošanas rūpīgi nomazgāt rokas. Šis produkts satur nikotīna ēterus. Apsarkums un viegla kņudināšana ir normāla reakcija, ko rada produkta termogēniskā reakcija. Izvairieties no saskares ar acīm un gļotādām. Nelietot grūtniecības laikā.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2023 Naturalbeauty.lv