Ražotāji

GERARD'S MUST-HAVE BODY SILKY HANDS 75 ml

GERARD\'S MUST-HAVE BODY SILKY HANDS 75 ml
15.00EUR
13.95EUR

GERARD'S MUST-HAVE BODY SILKY HANDS 75 ml

Dziļi barojošais krēms ar patīkamu tekstūru ir ideāli piemērots roku mitrināšanai, elastizēšanai, kas sniedz tūlītēju aizsardzību, novērš ādas sausumu un zvīņošanos. Atjauno un izlīdzina ādu. Sastāvs ir jo īpaši efektīvs, pateicoties iedarbībai, ko sekmē medus (5%) un bišu māšu peru pieniņš (3%), kas rada aizsargbarjeru un iedarbību, lai novērstu dažādu agresīvu faktoru kā piemēram aukstums, karstums, saule, vējš un kaitīgo ķimisko vielu radītos bojājumus. Ar savu bagātīgo un tomēr netaukaino struktūru šis krēms nostiprinās nagus, ādu padarīs zīdaini maigu, rokas koptas un viegli iesmaržotas. Lietojot šo produktu ikdienā, rokas būs pasargātas no fotonovecošanās plankumiem un grumbām. Piemērots pat ļoti sausai ādai. Tūlītējs efekts ar ilgstošu noturību. 

INDIVIDUĀLAI LIETOŠANAI
Klāt jebkurā laikā pēc jūsu vēlēšanās kā dienas aizsargkrēmu vai kā barojošu nakts krēmu. Maigi iemasēt, lai sekmētu uzsūkšanos.

Nesatur parabēnus – nesatur naftas produktus.
Dermatoloģiski pārbaudīts.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2020 Naturalbeauty.lv