Ražotāji

GERARD'S LUXURY CAVIAR CREAM 40 ml

GERARD\'S LUXURY CAVIAR CREAM 40 ml
82.50EUR
72.60EUR

GERARD'S LUXURY CAVIAR CREAM 40 ml

Ražotājs: Gerard's(Itālija)

Tilpums:40 ml

24h pret novecošanās krēms ar stores kaviāra un jūras augu kalogēnu ekstraktiem ādas mitrināšanai, barošanai, grumbiņu novēršanai elastībai un izcilai ādas vitalitātes uzturēšanai. Tūlītējs komforts un ādas stāvokļa uzlabojums.

Multifunkcionāls pretnovecošanās krēms ar novatorisku, iedarbīgu maigas konsistences tekstūru. Bagāts ar vērtīgiem bioaktīviem koncentrātiem, nodrošina vitālu barošanu, enerģiju ar tūlītēju atjaunojošu ādas elastību un fantastisku ādas komfortu. Šīs formulas galvenā dabīgā sastāvdaļa ir speciāli hidrolizēts melnais stores kaviārs, kas ir iegūts audzēšanas rezultātā. Tas satur īpaši barojošu vielu, ‘’the vittelus’’, kas ir nepieciešama audu attīstībai un augšanai, kā arī ļoti bagātus efektīvas iedarbības elementus šūnu atjaunošanai, reģenerācijai un ādas revitalizācijai: fosfolipīdus, fosfoproteīnus (fosfors, kalcijs, varš, mangāns, dzelzs, magnijs) un vitamīnus A, D, B u.c. Fosfolipīdi ir svarīgākā sastāvdaļa šūnu membrānā un tiem ir aktīva loma ādas mitrināšanā un saglabāšanā. Fosfoproteīni sastāv no aminoskābēm (kolagēna, elastīna un NMF), kas ir nepieciešamas audu attīstībai integritātei, audu, ādas tugora (kompaktuma) uzturēšanai. Krēms satur arī sastāvdaļu, kas ir nepieciešamas šūnu enzimātiskām funkcijām un bioķīmiskām reakcijām. Vēl viena galvenā sastāvdaļa ir jūras izcelsmes kolagēns ar mitrinošu un aizsargājošu iedarbību. Pateicoties lielajam aminoskābju saturam, ko satur krēms, tas dziļi mitrina un nostiprina epidermas audus, paaugstina ādas elastību un stingrumu, padarot to acīm redzami kompaktāku. Krēma izcilā ‘’recepte’’ tiek pabeigta ar ozolkoka meristēmas ekstraktu (dīgļa fāzē), kas ir šūnu reģenerācijas daudzpusējs faktors un alanoīnu, kas nomierina, aizsargā ādu ir dabīgs saules filtrs (SPF 15).
Lietošana: klājiet krēmu no rīta un vakarā uz rūpīgi attīrītas un tonizētas (ar toniku) ādas. Tūlītējs redzams rezultāts ar ilgnoturīgu, pakāpenisku ādas stāvokļa uzlabojumu. Jūs iegūstat elastīgu, gludu, stingru, kompaktu ādu un daudz jaunavīgāku ādas izskatu. Krēms nav piemērots ļoti taukainai ādai.

Aktīvās sastāvdaļas: hidroglikola kaviāra ekstrakts, jūras augu kolagēns, ozolkoka ekstrakts, alanoīns, saules filtrs.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2018 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co