Ražotāji

Frownies GENTLE LIFTS plāksteri 60 gb.

Frownies GENTLE LIFTS  plāksteri 60 gb.
38.42EUR

Frownies GENTLE LIFTS  plāksteri 60 gb.

Ražotājs: Frownies(ASV)

Daudzums: 60 gb.

 

MEHĀNISKA GRUMBU IZLĪDZINĀŠANA VISDABĪGĀKAJĀ VEIDĀ 

Amerikas pirmā un viena no visilgāk pastāvošajām sejas pret novecošanās un kopšanas kompānijām kopš 1889. gada 

FROWNIES - izlīdzina grumbas nakts miera laikā ar oriģināliem 124 gadus pārbaudi un konkurenci izturējušiem dabīga materiāla plāksteriem. Plāksteru mehāniskā iedarbība, speciālais materiāls ļauj zemādas sejas muskuļiem palikt gludiem, atslābinātā pozīcijā un pilnībā izlīdzināt dziļās mīmiskās rievas, smalkās grumbiņas tikai 30 dienās! Plāksteru unikālo iedarbību Jūs pamanīsiet jau pēc pirmās lietošanas reizes. 

GENTLE LIFTS - maiga pret grumbu terapija smalkajām līnijām ap lūpām ar pašlīmējošiem plāksteriem, lai novērstu grumbas visdabīgākajā un saudzīgākajā veidā 

Kā lietot Gentle lifts? 

Gentle Lifts ir pašlīmējošs plāksteris, kas izgatavots no auduma ar mīkstu kokvilnas maliņu, 60 gabali kastītē un tie ir atkārtoti lietojami. Jo ilgāk Jūs tos lietosiet (arī pēc vēlamā rezultāta sasniegšanas), jo ilgnoturīgākus rezultātus sasniegsiet. Plāksteri nesatur lateksu, un tie ir hipoalerģiski. Frownies Gentle Lifts plāksteri – tieši tas ko Jūs meklējiet, lai nesāpīgā veidā sasniegtu ilgnoturīgus, redzamus rezultātus.  

Attīriet ādu.

Atdaliet Frownies plāksterīti, viegli noplēšot to no papīra. 

Izmantojiet divus pirkstus, lai izlīdzinātu grumbu un ar otru roku pielīmējiet Frownies plāksteri, turiet līdz tas ir kārtīgi pielipis.

Kad plāksteris ir uzlikts, tad maigi ar pirkstu galiņiem izlīdziniet visus nelīdzenumus.

Noņemot plāksteri, samitriniet to ar ūdeni, lai atbrīvotu speciālo līmi.

Pēc plākstera noņemšanas uzklājiet savu ikdienas kopšanas līdzekli.

Līmējiet plāksteri uz tīras, gludas ādas virsmas un izmantojiet to atkārtoti, cik bieži vien līme ļaus.  

Frownies lūpu plāksteri jālieto katru dienu 30 dienas pēc kārtas, lai efektīvi iedarbotos uz sejas muskuļiem. Pēc 30 dienām var turpināt lietot Frownies četras vai vairākas reizes nedēļā, lai saglabātu sasniegtos rezultātus. 

Sastāvdaļas: kopolimērs, keratīna līme, minerāleļļa, cinka oksīds, fenola antioksidantu lipīgais slānis uz kokvilnas plāksterīša.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2018 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co