Ražotāji

Escada Especially 30 ml EDP

Escada Especially 30 ml EDP
45.53EUR

Escada Especially 30 ml EDP

Zīmols: Escada

Tilpums: 30 ml

Jaunākās sieviešu smaržas no Escada modes nama Especially Escada.

Especially Escada ir burvīgs, jauns aromāts, ko piedāvā Escada modes nams. Especially Escada iedvesmas avots ir zaigojoša rasas lāse uz brīnumskaistas rozes. Aromāts ir grezns un sievišķīgs, to iedvesmojusi arī līksmās, spontānās un valdzinošās mūsdienu sievietes būtība. Sievietes, kurai patīk ļaut vaļu savām emocijām! Viņa ir pozitīva, vēlas priecāties, viņas spēks slēpjas viņas laimes sajūtā, tomēr šī sieviete nekad neaizmirst būt patiesa pret sevi.

Especially Escada ir veidots ap maigu rozes noti. Tas pauž maigu sievišķību, greznību mūsdienīgā un bezrūpīgā veidā.

Especially Escada atklājas ar spēcīgu un dzirkstošu bumbieru virsnoti, kas saplūst ar eksotiskajām, piesātinātajām dižā laura sēklu eļļas notīm.

Līdzās maigajām rozes notīm liegu, ziedošu un izteikti sievišķīgu pievilcību pauž īlangīlangs. Rozes un īlangīlanga greznā kompozīcija dzirkstī svaigā un dabiskā pozitīvisma aurā, šīs pacilājošās sastāvdaļas ir sinonīms priekam un laimei.

Aromāta noslēgumā izsmalcinātu sievišķību piešķir vieglās muskusa notis, kas sniedz spēku smalkajai ziedu buķetei

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2019 Naturalbeauty.lv Mājas lapas izstrāde: Liepa.co