Ražotāji

EKOhouse Sausā eļļa "Smiltsērkšķu ogas" 125 ml
[4421]

EKOhouse Sausā eļļa \"Smiltsērkšķu ogas\" 125 ml
6.99EUR
5.24EUR

EKOhouse Sausā eļļa "Smiltsērkšķu ogas" 125 ml

Ražotājs: EKOhouse(Latvija)

Tilpums:125ml

Sausā eļļa sastāv no dabīgām izejvielām. Pateicoties sastāvdaļu unikālajai struktūrai, eļļa ātri iesūcas ādā, neatstāj spīdumu, baro un pasargā to no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības. Visiem ādas tipiem.  Ar smiltsērkšķu ogas aromātu.

Smiltsērkšķu ogas ir īsts dabas brīnums, tās satur ap 200 bioloģiski aktīvu vielu, tajā skaitā 18 aminoskābes, 14 vitamīnus, 11 mikroelementus, 42 veidu lipīdus! Salīdzinājumam – smiltsērkšķa ogā ir trīs reizes vairāk vitamīna A nekā burkānos, 10 reizes vairāk vitamīna C nekā apelsīnos, un 7 reizes vairāk vitamīna E nekā mandeļu riekstos. Smiltsērkšķis ir viens no visspēcīgākajiem antioksidantiem.

Sausā eļļa „Smiltsērkšķu ogas” izlīdzina radušās grumbas, paildzina šūnu novecošanās procesu, balina vasaras raibumus un pigmenta plankumus. Piemīt vitaminizējošas, dziedējošas un antiseptiskas īpašības. Palielina ādas aizsargspējas, ir brīnišķīgs profilaktisks līdzeklis pret piņņu rašanos un saules apdegumiem.

Lietošana: ar vieglām masāžas kustībām nelielu eļļas daudzumu uzklājiet uz tīras ķermeņa ādas. Var lietot kā papildus ādas barošanas līdzekli, kā arī mitruma aizturēšanai ādā uzklājot to pirms sejas krēma rītos un vakaros.

Uzglabāšana: uzglabāt istabas temperatūrā. Sargāt no tiešu saules staru iedarbības.

Klientu atsauksmes

Oriģinālās smaržas

Apmaksa
Naturalbeauty.lv ievietotās informācijas kopēšana, izmantošana vai pārpublicēšana, bez rakstiskas atļaujas stingri aizliegta.
Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos.Salidzini sadzīves tehnikas cenas 357 Latvijas interneta veikalos. Latvijas interneta veikali
Visas tiesības paturētas @ 2008 - 2021 Naturalbeauty.lv